Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13030 hodnocení
5
12686x
4
206x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Stanislav Šilhavík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Za málo peněz, hodně světla.
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
???? Hustý
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Avatar autora J.H. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
B Avatar autora Bára Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Rychlé dodání, zboží v pořádku.Potřebovala jsem něco pozměnit v objednávce a vše lze řešit jen přes email, telefonní spojení je nedostupné, i když telefon je uveden na faktuře.Jinak jsem spokojena.
M Avatar autora Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
+Perfektní ceny, snad bude i kvalita. Čas ukáže :) +Rychlost dodání
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Bez jakýchkoliv problémů
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
HV Avatar autora helena vetriskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
spokojeni
VB Avatar autora Vojtěch Borovka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Rychlé dodání, zboží přesně odpovídá popisu.
R Avatar autora Rohánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Byl jsem nadmíru spokojen s rychlostí dodání od objednání i s cennou. Díky Rohánek
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
+ Výborná cena produktu u tohoto konkrétního obchodníka
+ Dostatečná světelnost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Avatar autora Roman Štrunc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
FK Avatar autora František Kohlíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
J Avatar autora JS Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020
M Avatar autora mv Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.12.2020

Ovládací prvky výpisu

13050 položek celkem