Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13113 hodnocení
5
12766x
4
209x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

PH Avatar autora Petr Hruška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Rychle dodani, dobry pomer kvalita/cena.
JH Avatar autora Josef Hloušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Rychlé doručení,doporučuji
PŠ Avatar autora Petr Štýbr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Velice spokojen, dobrá cena i kvalita, rychlé zaslání. Doporučuji všem.
PŠ Avatar autora Pavlína Šebová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Ok, spokojenost s komunikací i s rychlým zasláním
DK Avatar autora David Koutný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
VH Avatar autora Vlastimil Hirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
VR Avatar autora Vlastimil Raudenský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Super
OV Avatar autora Ondřej Vávra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Ano
TT Avatar autora Tomáš Trpělka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Super e-shop okamžité odeslání do dvou dnů doručení.
RS Avatar autora Roman Staněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Super věc dá se nastavit hned cena odebrané energie.
JV Avatar autora Jan Valouch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
LB Avatar autora Lucie Businova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.3.2022
Zboží přišlo rychle a dle objednávky, dobrá cena a dobrá komunikace.
Avatar autora R.Vajbar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2022
Objednané zboží přišlo díky přepravci poškozené. Reklamace byla vyřízena velmi rychle a nové nepoškozené zboží přišlo velmi rychle. Obchod proto doporučuji a přeji jim co nejméně reklamací zaviněných přepravci.
MH Avatar autora Michal Hochman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.3.2022
Super
PH Avatar autora Petr Hladiš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2022
ok+1
JK Avatar autora Jitka Kolaříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2022
spokojenost
PK Avatar autora Pavlína Krejčí Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2022
PC Avatar autora Paweł Czyž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2022
FD Avatar autora Fronc David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2022
LD Avatar autora Lukáš Damec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2022
ano

Ovládací prvky výpisu

13133 položek celkem