Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5.0 z 5 hvězdiček. 13024 hodnocení
5
12680x
4
206x
3
49x
2
9x
1
80x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Jan Čvančara Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2022
VS Avatar autora Veronika Severova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
JV Avatar autora Jaroslav Váňa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
Naprostá spokojenost
JK Avatar autora Jiří KLíč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
Avatar autora Alois Šlajer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
Spokojen.
TV Avatar autora Tibor Vizvary Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
Jeden kus dorazil nefunkční, obchod reagoval bleskurychle a zaslal obratem nové zboží. Vše v pohodě zabaleno, dodací lhůta byla u zboží deklarována a dodržena.
JZ Avatar autora Jan Zavadil Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 29.9.2022
Zboží přišlo v pořádku. Doba dodání byla delší
PD Avatar autora Pavel Dolejš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
EG Avatar autora eva grancova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
velmi spokojená.
AK Avatar autora Alena Krutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
PB Avatar autora Petr Břicháćek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
Avatar autora Romana Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
Vse OK
PP Avatar autora Pavel Pritula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
MK Avatar autora Milan Kutílek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
spokojen
DM Avatar autora Dušan Mladý Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
Avatar autora Iveta Šafářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
AV Avatar autora Andrea Vohnoutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
LM Avatar autora Ludmila Makulova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
ZR Avatar autora Zdeněk Rýdl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022
JD Avatar autora Jaromir Denk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2022

Ovládací prvky výpisu

13044 položek celkem