Dotykový senzor ON/OFF pod desku, IP20
Kód: 24358Detailní popis produktu
- Vysoký výkon - maximální zatížení LED 600 W (1200 W pro konvenční zdroje)
- Spolehlivý provoz a energetická účinnost - extrémně nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu (<0,5 W) a schopnost pracovat v širokém teplotním rozsahu od -20 °C do +50 °C.
- Jednoduchá instakace - připojení se jednoduše provádí pomocí svorkovnice, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost
- Infračervený (IR) dotykový senzor
- Zapuštěná instalace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POHYBOVÉ senzory |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 3800170260337 |
| ? Materiál: | PC |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| Napájecí napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Provozní teplota: | -20 až +50°C |
| Typ senzoru: | infračervený |
| Maximální zatížení: | 600W LED |
| Stmívatelné: | ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
