BERGE VODĚODOLNÉ SVÍTIDLO S TRUBICEMI 2X18W, 2X1800lm, 4+4 zdarma! [OPH-2X120-18W-NW]
Kód: 101917/4PLUS4Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED SVĚTLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905155317865 |
| ? CRI: | >80 |
| ? Materiál: | ABS + PC |
| ? Startovací čas: | 0-100% in < 1s |
| Barva světla: | Neutrální bílá 4000K |
| IP krytí: | IP65 |
| Lumeny (lm): | 2x1800 |
| Vstupní napětí: | AC:220-240V,50Hz |
| Výkon (W): | 2x18W |
| Stmívatelné: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
