25W LED Slim kovový napájecí zdroj pro LED pásky, 12V, IP20
Kód: 3228Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3800157622929 |
| ? Životnost: | 20 000 h |
| ? Napětí: | DC:12V |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| Certifikáty: | CE, EMC |
| IP krytí: | IP20 |
| Provozní teplota: | -35°C až +55°C |
| Příkon: | 25W |
| Vstupní napětí: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Výstupní proud: | 2,1A |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5.0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
