10W LED reflektor se senzorem, SAMSUNG chip/2-PACK!
Kód: 436/2-PACK
Teplá bílá
Skladem
| 436/2-PACK
EAN: 3800157630924
938 Kč
549 Kč
/ pár
454 Kč
bez DPH
Neutrální bílá
Skladem
| 437/2-PACK
EAN: 3800157630931
938 Kč
549 Kč
/ pár
454 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED REFLEKTORY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| ? Barva těla: | Černá |
| ? Světelný tok: | 800lm |
| ? Životnost: | 30 000 h |
| ? Startovací čas: | 0-100% < 1s |
| Certifikáty: | CE, EMC, ROHS |
| Detekční úhel: | 100° |
| Detekční vzdálenost: | 2-8m |
| IP krytí: | IP65 |
| Materiál těla: | Hliník |
| Napájení: | 50/60Hz, AC: 220-240V |
| PF: | >0,9 |
| Pracovní teplota: | -20°C do +45°C |
| Stmívání: | Ne |
| Typ LED čipů: | SMD - Samsung chip |
| Typ senzoru: | PIR |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
