Led Epistar Pracovní Světlo, 24W, Kulaté 1430lm, 12/24V, IP67/2-PACK! [L0076]
Kód: 11002/2-PACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000010033294 |
| ? Životnost: | 50 000h |
| Certifikáty: | CE |
| Homologizace: | ECE R10 |
| IP krytí: | IP67 |
| Lumeny (lm): | 1430 |
| Pracovní teplota: | -40°C - +95°C |
| Příkon / Ekvivalent: | 24W |
| Rozměry: | 136mm x 144mm x 34mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
