LED pracovní světlo 120W, 12/24V, IP67, 6500K [LB0027]
Kód: 11133Související produkty
Detailní popis produktu
120W / 12-24V / 12V-4400lm / 24V-8600lm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přídavná a pracovní LED světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000010037261 |
| ? Životnost: | 50 000 h |
| ? IP Ochrana: | IP 67 |
| Barva světla: | Studená bílá (6500K) |
| Certifikáty: | CE |
| Homologizace: | ECE R10 |
| Lumeny (lm): | 12V-4400lm / 24V-8600lm |
| Napájení: | 12-24V |
| Pracovní teplota: | -40°C - +95°C |
| Značka čipu: | EPISTAR |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4.9 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
